top of page

Zarezerwuj lekcję

☎️ 531 097 953

MODERN VOCAL TRAINING

Co to jest MVT?

Modern Vocal Training to międzynarodowa szkoła, która łączy edukację wokalną i artystyczną opartą na tradycyjnych szkołach ze współczesnymi metodami.

Jeśli chodzi o emisję głosu, szkoła posługuje się głównie metodą inspirowaną Speech Level Sining. Podczas treningu wzmacniamy dźwięki przejściowe (mix) i dzięki temu radzimy sobie z przerwami w głosie, który staje się jednolity na całej skali. Muszę to napisać, bo wszyscy to piszą: z SLS korzystali m.in. Michael Jackson z siostrą Janet, Celine Dion i Tina Turner. Aleją gwiazd biegniemy! 

Czy tego potrzebujesz?

Poznasz tendencje swojego głosu i dowiesz się jakie ćwiczenia mogą pomóc w osiągnięciu balansu. Jeżeli lubisz pracować na legendarnych pojęciach: rejestr piersiowy, rejestr głowowy, mix - to coś dla Ciebie. Oczywiście jak każda prawidłowa technika pozwala zachować głos w zdrowiu. Pomoże Ci swobodnie poruszać się po dźwiękach z tą samą dynamiką i barwą na całej skali głosu. 

Dla kogo?

Szczególnie polecam początkującym, którzy chcą wypracować "wokalną bazę".  Jeśli nie wiesz od czego zacząć, albo czujesz że masz dwa głosy - ten mówiony i ten śpiewany albo ten wysoki i ten niski - to podejście może Ci się spodobać.  Dokonamy połączenia. Twój głos będzie "równy" i dobrze brzmiący w całej skali. 

Dlaczego u nas?

Obecnie nie ma już w Polsce aktywnych trenerów będących członkami SLS, dlatego jeżeli marzysz o tym żeby posmakować postsls-owych lekcji to zapraszam do nas. Nie będę pisać, że uczę SLS-em jak wielu innych nauczycieli, bo często to po prostu nieprawda. Posiadam certyfikat (LEVEL 1) wydany przez Modern Vocal Training Institute. To oznacza, że sięgam po nową wiedzę, a sposób prowadzenia przeze mnie lekcji  był obserwowany i oceniany przez innego trenera. W Polsce znajdziesz kilkunastu nauczycieli MVT. Moim atutem jest to, że posiadam certyfikaty także innych  ciekawych metod - sam zdecydujesz, którą drogę wybierasz. 

bottom of page