top of page

Mamy coś NA GŁOS

Mamy swoje metody i nie tylko swoje.... Emisja głosu to nasza mocna strona. Tym warto się pochwalić! Nasze studio jako jedyne w Polsce jest certyfikowane w aż trzech metodach/szkołach, które mogą Ci pomóc w rozwijaniu Twojego potencjału. (Nie tylko dla wokalistów).  Czy to możliwe, żeby połączyć je wszystkie ze sobą? Zarezerwuj lekcję emisji głosu i sprawdź.

Prowadzimy zajęcia  z emisji głosu mówionego i śpiewanego na poziomie podstawowym i zaawansowanym, zajęcia wspierające rehabilitacje głosu, a także zajęcia z techniki wokalnej dla nauczycieli śpiewu.

Poznaj

Estill Voice Training

Marzysz o tym by zostać wokalnym atletą? Przedstawiamy amerykański trening głosu oparty na anatomii i fizjologii. Poznaj grupy mięśni, które biorą udział w tworzeniu głosu i dowiedz się jak je ćwiczyć.  Brzmij zdrowo i tak jak chcesz.

Buteyko Method

Mówią Ci żeby oddychać przeponą albo pełną piersią?

Dowiedz się czy mają rację. Poznaj metodę, która uspokoi i wyciszy Twój oddech. Zobacz jak poprawia się Twoje samopoczucie, jakość snu i koncentracja. Powróć do funkcjonalnego oddechu. 

Modern Vocal Training

Obiło Ci się o uczy, że Jackson uczył się SLS-em? Jeżeli też chcesz wiedzieć co to mix i rejestry to dla Ciebie. Dowiedz się jakie Twój głos ma tendencje i poznaj dedykowane dla Ciebie ćwiczenia. Odkryj balans w głosie.

Kontakt

Masz  pytanie? Zadzwoń ☎️531 097 953 lub napisz wiadomość wydramusicstudio@gmail.com

Nasze studio znajduję się przy ul. Wieniawskiego 5/9 w Poznaniu

bottom of page