top of page

Mamy coś NA GŁOS

W Wydra Music Studio proponujemy holistyczne podejście do głosu. Wydra jest certyfikowana w kilku metodach, szkołach i podejściach, które pozwalają zaprojektować autorski, kreatywny i efektywny trening dla Twojego głosu. Pracujemy z głosem w MOWIE i w ŚPIEWIE. Zarezerwuj lekcję emisji głosu i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Prowadzimy zajęcia  z emisji głosu mówionego i śpiewanego na poziomie podstawowym i zaawansowanym, zajęcia wspierające rehabilitacje głosu, a także zajęcia z techniki wokalnej dla nauczycieli śpiewu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O:

Estill Voice Training

Marzysz o tym by zostać wokalnym atletą? Przedstawiamy amerykański trening głosu oparty na anatomii i fizjologii. Poznaj grupy mięśni, które biorą udział w tworzeniu głosu i dowiedz się jak je ćwiczyć.  Brzmij zdrowo i tak jak chcesz.

Joga Twarzy

Chodź na lekcje a pokaże Ci Twój mięsień Elvisa... Czy wiesz, że twarz składa się z ponad 50 mięśni? 
Poznaj techniki  wspomagające rozwój wokalny, takie jak automasaż i trening  twarzy, szyi, żuchwy i barków.

 Zwiększ świadomość pracy mięśni.

Buteyko Method

Mówią Ci żeby oddychać przeponą albo pełną piersią?

Dowiedz się czy mają rację. Poznaj metodę, która uspokoi i wyciszy Twój oddech. Zobacz jak poprawia się Twoje samopoczucie, jakość snu i koncentracja. Powróć do funkcjonalnego oddechu. 

Modern Vocal Training

Obiło Ci się o uczy, że Jackson uczył się SLS-em? Jeżeli też chcesz wiedzieć co to mix i rejestry to dla Ciebie. Dowiedz się jakie Twój głos ma tendencje i poznaj dedykowane dla Ciebie ćwiczenia. Odkryj balans w głosie.

Kontakt

Masz  pytanie? Zadzwoń ☎️531 097 953 lub napisz wiadomość wydramusicstudio@gmail.com

Nasze studio znajduję się przy ul. Wieniawskiego 5/9 w Poznaniu

bottom of page